Křemelina: výhody pro vaše vlasy, nehty a pokožku

Oxid kremičitý je základním prvkem, který udržuje vaše vlasy a nehty zdravé a šťastné. Oxid kremičitý je mnohem více než jen nezbytnou složkou kosmetických a zdravotnických doplňků. Tyto doplňky jsou často velmi drahé a mohou výrazně zasahovat každý měsíc do rodinného rozpočtu. Naštěstí pro vás, tato přísada, za kterou chtějí firmy platit vysoké sumy je k dispozici ve velkém a za zlomek ceny.

Křemelina, nebo Diatomaceous Earth (DE) je téměř čistý křemík, její každodenní užívání je naprosto bezpečné a pomáhá udržet silnější vlasy, pokožku a nehty.

kremelina-diatomplus

Křemelina je téměř 100% čistý křemík, ale neznamená to, že dostanete do svého krevního oběhu úplně celou dávku  křemíku. Ale bude to dostatečné mnořství, které zcela splní, aby vaše vlasy, pokožka a nehty dostaly zdravější vzhled.

Křemík hraje velmi důležitou roli při udržování zdravých kostí, zubů, pokožky, šlach, cévního systému, nehtů a vlasů. Tento základní minerál je stavebním kamenem  struktury našeho těla. Křemík pomáhá zabudovat vápník do těla a z rostlinných zdrojů si vápník doplníme Makovým olejem. >>> ZDE
kremelina-vlasy-nechty-plet-zuby-2

Je nezbytné, dodávat tělu dostatečné množství křemíku kvůli jeho struktuře s tak mnoha funkcemi. Křemelinu DiatomPlus (Křemík), který používáte, může být srovnatelný s betonovým sloupem výškových budov: pokud pracuje vedle jiných minerálů, mohou společně vytvářet odolnou a plnofunkční strukturu. Ale pokud odložíte nějaký základní minerál, který vaše tělo tak velmi potřebuje a používá, některé vedlejší nežádoucí účinky se začnou projevovat.

Pokud trpíte nedostatkem křemíku, vaše pokožka začne ochabovat, nehty slábnout a vlasy se stanou křehčí. Vlasy jsou první, které vám vyšlou signál a upozorní vás na nedostatek křemíku. Průměrný dospělý člověk má na hlavě 100.000 150.000 vlasů a průměrně 100 vlasů ztratí každý den, jednoduše mu vypadnou a je to zcela přirozené. Ale průměrnému zdravému člověku stejné množství naroste zpátky. V případě nedostatku křemíku v těle, počet nových narostlých vlasů denně výrazně klesá, což vede k úbytku vlasů nakonec k úplné plešatosti.
V aurvédské medicíně je oblíbená rostlina Amla ze které se dělají posilující , výživné zábaly na vlasy >>> ZDE
kremeilnavypadavanievlasov
Někteří lidé, kteří trpí zvýšeným vypadáváním vlasů, prostě potřebují zvýšit příjem křemíku pro obnovu růstu vlasů. Stejně jako u mnoho jiných nutričních změn, i tento proces může trvat několik týdnů si všimnete nějakých nových výrůstků vlasů. Tvorba nových vlasů pod kůží vaší hlavy vyžaduje trpělivost a čas. K podpoření klidu ve vaší mysli doporučujeme popíjet bylinný nálev z indické bylinky zvané BACOPA – BRAHMI.
vlasy-koza-nechty

Na druhé straně i když netrpíte nedostatkem, přidáním křemíku do vašeho systému dokážete divy s vašimi vlasy, pokožkou, pletí a nehty. Jak jsme již zmínili na začátku, velmi mnoho společností používá křemík jako základní ingredienci do vlasových a dermakologických přípravků. I když hledáte jen něco pro hezčí vlasy či pleť, Křemelina DiatomPlus je jednoduchá cesta spatřit rozdíl již během několika týdnů. >>> ESHOP DIATOMPLUS ZDE

Mohlo by vás zaujímať